|
Pankrti razveselili otroke |
|
|
|
|
Maša Špiler
|
|
Sreda, 02. november 2011 10:12 |
|
V nedeljo je pred lokalom Spin na Ravnah potekala otroška zabava za noč čarovnic. Čeprav so tovrstne popestritve za otroke pri nas prava redkost pa je bila omenjena zabava posebna že zaradi organizatorja samega. 
Organizatorji, člani Moto kluba Pankrti (MKP), so že tretje leto zapovrstjo otrokom pripravili nepozabno doživetje. Suzana, članica MKP, je povedala, da je ideja za otroški "žur" nastala iz želje, da se ljudem približa motoristična kultura. " Da neujo misnli, da se sam okrog vozimo pa po srečanjih hodimo". Suzanino misel je dopolnil še motorist Bojan: "Tejko tžkih institucij mamo pa glih motoristi se spomnemo organizirat kaj za otroke." Pankrti so še povedali, da so denar za prireditev zbrali s članarino, nekaj so primaknili tudi sponzorji. Z obiskom so bili, kot tudi prejšnja leta, zelo zadovoljni in si želijo, da jim čarovniško zabavo za otroke uspe organizirati tudi prihodnje leto.
No, Pankrti so s to potezo zagotovo pripomogli k razbijanju stereotipov o motoristih, saj si sicer posameznik težko zamisli skupino robatih motoristov z usnjenimi jaknami, dolgimi bradami in velikimi motorji, ki otrokom delijo bombone, z njimi rezljajo buče in prepevajo ringa raja. Fotogalerija
|